H

Kolekce

Nabízíme Vám nábytek nejen do kuchyně, ale i do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, pracovny, předsíně, koupelny. Můžete mít skříně, otevřené šatny, interiérové dveře – a to vše v jednom designu, ve stejném barevném i materiálovém provedení. V současné době si můžete vybrat z kolekce PREMIUM nebo TREND.

 

Proč HANÁK?

 

Technologie

 

Kolekce

 

Kvalita

Kolekce našeho nábytku

 

 

HANÁK Premium collection

 

Vlajkovou lodí produkce společnosti HANÁK NÁBYTEK je kolekce PREMIUM. Je to nejvyšší řada jak v použitých materiálech, tak v precizních technologiích zpracování. Nabízí nábytek moderní i rustikální v nejkvalitnějších materiálech – lakované povrchové úpravy ve vysokém lesku nebo matu, stejně jako přírodní dýhy. V této řadě se vyrábí kuchyňský nábytek, obývací pokoje, ložnice, šatny a šatní skříně, interiérové dveře, jídelní a konferenční stoly, pracovny, dětské pokoje.

 

 

 

HANÁK Trend collection

 

Kolekce TREND je novou kolekcí, která je typická moderními a nadčasovými liniemi. K výrobě jsou použity nejkvalitnější lamina nebo lakované úpravy. V této řadě nabízíme kuchyně, obývací pokoje, ložnice a šatní skříně.

 

 

 

 

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz