s

Šatny a skříně v nových dekorech.

NOVINKA – otevřený šatní systém

Protože i šatny a skříně tvoří významný podíl našeho prodeje, tak i v tomto sortimentu jsme v letošním roce provedli několik výrazných změn a vylepšení. Kromě nových dekorů, které se ostatně prolínají celým sortimentem, jsme u šaten a skříní vylepšili především jejich konstrukční řešení. Zaktualizovali jsme systém vnitřního vybavení a doplňků a naše zákazníky potěšíme i novými cenami. V následující galerii najdete malou ochutnávku nových provedení a také zbrusu nový model otevřené šatní skříně bez zad.

 

 

 

 

První ukázkou je klasická otevíravá šatní skříň. Na fotu je v prémiovém provedení v laku vysokém lesku, odstín bílá orion (v nabídce je i řada dýh).

 

 

 

 

Druhou ukázkou je horká novinka – otevřený šatní systém bez zad. Zaujme lehkostí tvarů a tím, jak je vzdušná a variabilní díky absenci zad a osobitému mixu zásuvek, nik a polic. To vše přesně na přání zákazníka.

 

Kromě toho, že jsou naše skříně a šatny krásné, je třeba připomenout jejich technické přednosti a argumenty. V prvé řadě jsou to nejkvalitnější použité materiály a jejich zpracování (certifikace Carb Phase 2, technologie olepování nábytkových dílců patentovanou technologií SLIME-LINE), s tím související zdravotní nezávadnost, dále parametrická výroba a extrémně vysoká pevnost. I 5ti letá záruka avízuje vysokou kvalitu.

 

 

 

 

Třetí ukázkou je šatní systém se zády vhodný do vstupní části domu. Na fotu je v provedení lamina champagne (novinkový odstín 2015).

 

 

 

 

Čtvrtou ukázkou jsou samostatné posuvné dveře „podlaha-strop“, které řeší funkčně i esteticky zakrytí výklenků. Na obrázku jsou v provedení lamina ořechu corte (novinkový odstín 2015). Tyto posuvné dveře nabízíme v provedení laku, dýhy, lamina a i se zrcadlem (rámové i bezrámové provedení).

 

 

 

 

Poslední pátou ukázkou je typická šatní skříň s posuvnými dveřmi. Jak vidíte, není třeba bát se barev! Tyto skříně mohou být v decentních odstínech, ale určitě zaujmou i v pastelově laděných barvách. Toto je příklad barvy RAL 5009 na modelu NATALIA.

 

Doporučujeme vám navštívit nejbližšího prodejce obchodní sítě HANÁK a nechat si vypracovat cenovou nabídku. Obsáhlejší informace o našich nových skříních a šatnách naleznete v této informativní brožuře.

 

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz