s

Jediné, co nelze koupit, je zdraví. Myslíme

na vás i vaše děti.

Náš nábytek prokázal v testech na uvolňování formaldehydu naprosto unikátní hodnoty! Dovolíme si tvrdit, že jsme vytvořili zcela nový, bezkonkurenční a prakticky dokonalý produkt.

Převedeno do faktů:

 

Nábytek HANÁK je již 25 let pravidelně testován akreditovanými laboratořemi

Nábytek HANÁK nyní obsahuje 30 x nižší koncentrace formaldehydu, než stanoví ČSN/EN

Značka HANÁK představuje špičkovou kvalitu na trhu s nábytkem

Jak jsme dokázali vyrobit tak zdravý nábytek?

 

Nejkvalitnější technologie   Kompaktně uzavřené nábytkové dílce. Technologie SLIM-LINE

Špičkové materiály   Špičkové, zdravotně nezávadné materiály. Certifikace CARB phase 2

 

 

 

A proč o zdravotní stránce nábytku neustále mluvíme?

 

Protože věříme, že vaše zdraví má mnohem vyšší cenu než prvoplánová úspora! A zdravý životní styl už dávno není pouze o jídle a cvičení.

 

Zdravotní problematikou a dopadem škodlivin na zdraví člověka jako jsou ftaláty, těžké kovy a nebo již zmíněný formaldehyd se velká část výrobců vůbec nezabývá. Stačí jim, pokud nějak splní normu. Přitom konkrétně formaldehyd je bohužel zamlčované anebo zlehčované téma. Zákazníci zpravidla netuší, co si pod tím pojmem představit. Jde o bezbarvý plyn, který pronikavě zapáchá a průběžně se z nábytku uvolňuje do ovzduší. Na dokreslení vážnosti situace, proč se tímto tématem zabýváme, Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny ho zařadila v roce 2004 na seznam prokázaných lidských karcinogenů.

 

 

 

 

Již 25 let se pohybujeme naměřenými hodnotami hluboko pod normou, ale nynější výsledek překonal i naše očekávání a jsme si naprosto jisti, že prodáváme doslova ten „nejzdravější nábytek“ na českém trhu! Test provedl odštěpný závod Zkušební ústav lehkého průmyslu v Českých Budějovicích a to dle metodiky č. 100607 (ČSN EN 717-1).

 

Nábytek nekupujete na pár týdnů nebo měsíců, bude s vámi doslova žít řadu let, proto, prosím, řešte jeho kvalitu, tu opravdovou kvalitu v důležitých parametrech – jedině tak prohlédnete a pochopíte markantní rozdíly v nabídce na českém trhu. Ochráníte tím své zdraví a uděláte správnou životní investici.

 

 

 

 

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz