s

Dveře HANÁK, interiérové dveře nejvyšší kvality

 

Dveře HANÁK nikdy nebudete vnímat jako fádní předěl mezi místnostmi. Naše dveře jsou naprosto mimořádné. Jak technickými parametry a vyšperkovaným vzhledem, tak dokonalým sladěním s naším nábytkem v rámci INTERIOR CONCEPTu. V mnoha modelech se stávají doslova designovou „třešinkou“ (například dveře do obkladu). Strhávají na sebe pozornost a přináší maximální uživatelský komfort. Prohlédněte si naši ucelenou nabídku.

 

 

 

 

 

 

LAKOVANÉ DVEŘE

 

7vrstvý lak HANÁK je dnes už pojmem. S laky pracujeme víc než 20 let a díky bohatým zkušenostem jsme docílili jeho nejvyšší možnou kvalitu. Kromě lesklého laku nabízíme samozřejmě i matnou variantu a barevné škále se meze nekladou.

 

DÝHOVANÉ DVEŘE

 

Pracujeme s nejkvalitnějšími přírodními dýhami včetně exotických dřevin jako je kmenový makasar, či kořenová dýha ořechu.

I samotné modely, jejich vzhled a stylizace, podtrhnou krásu dýhovaných dveří.

SKLENĚNÉ DVEŘE

 

V sortimentu nesmí chybět ani skleněné dveře, ať už celoskleněné, model FLY, anebo částečně prosklené ve vybraných modelech. Originální zárubeň HANÁK můžete mít v nejkvalitnějším prémiovém laku HANÁK anebo v dýze.

DVEŘE DO OBKLADU

 

Dveře do obkladu jsou vysoce estetickou záležitostí a volí je ti nejnáročnější zákazníci. Objevují se v exkluzivních interiérech, kde majitelé kladou důraz nejen na samotný nábytek, ale právě na designové řešení celého prostoru.

 

HLAVNÍ PŘEDNOSTI DVEŘÍ HANÁK

 

Mezi hlavní přednosti našich dveří (jejich celý výčet si přečtěte zde) patří originální design dveří a zárubně, nejkvalitnější kování, 100% voděodolnost díky SLIM-LINE technologii, různé výšky až po 2700 mm a v neposlední řadě uznávané certifikace prokazující nejvyšší dosažené výsledky v testech kvality.

 

 

Další zajímavosti a informace najdete i na samostatném webu dveří HANÁK.

 

 

                                                                                                                         Novinka HANÁK NÁBYTEK a.s., 11/1/2016

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz