G

O NÁS

Interiérové studio HANÁK OLOMOUC patří mezi významné prodejce produktů společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. i dalších tuzemských a zahraničních výrobců nábytku. Provádí projektování a realizace kompletních interiérů. Studio je umístěno v prostorách v ulici Dobrovského 25 v Olomouci. Zde najdete vzorové sestavy kuchyní, obývacího nábytku, šatních skříní a interiérových dveří, sedací soupravy, stoly a židle. Kolekce nábytku jsou pravidelně obměňovány podle aktuálně nabízených materiálů i designových trendů.

 

Ve studiu HANÁK OLOMOUC se Vám bude věnovat kolektiv odborně školených designérů, připravený splnit Vaše představy a poradit s výběrem nábytku. Samozřejmou součástí každého projektu našich designérů je vizualizace interiéru včetně kompletní dokumentace potřebných instalací, a to nejen při řešení celého interiéru, ale i pouze konkrétní místnosti. Samotná realizace a montáž nábytku je zajištěna odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi.

 

Cílem společnosti HANÁK OLOMOUC je uspokojit všechny klienty. Sortiment kuchyní a interiérů Hanák je natolik široký, že uspokojí jak začínající mladé rodiny, které ocení design a kvalitu, tak i náročné klienty očekávající nadstandardní služby při řešení celého interiéru.

 

Naše nové produktové stránky najdete nově i na adrese: www.hanak-olomouc.cz

 

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz