H

Technologie

Patentovaná technologie olepování hran: SLIM-LINE

HANÁK NÁBYTEK je jedním z několika výrobců v Evropě, který používá nejmodernější technologii olepování hran SLIM-LINE (PUR-TERMOSET). Ta dokáže vytvořit vodotěsný spoj a tím zabránit vstupu atmosférické vlhkosti a vody do korpusů skříněk. Takto je olepen každý díl na všech výrobcích. Tato technologie svými parametry převyšuje doposud standardní olepování lepidly EVA-TERMOPLAST, a to ve všech parametrech.

 

Proč HANÁK?

 

Technologie

 

Kolekce

 

Kvalita

Test kvality – nová technologie olepování polyuretanem

SLIM – LINE (PUR – TERMOSET)

 

 

 

Technologie lakování

 

Nejkvalitnější a nejdokonalejší povrchová úprava nábytku! Na základ MDF je naneseno na obou stranách včetně hran 5 vrstev akrylátového laku, který je následně vytvrzen pomocí UV záření. Potom jsou ještě naneseny další 2 vrstvy finálního laku ve vysokém lesku nebo v matu. Výsledkem je lakovaný povrch, který má téměř neomezenou životnost, je absolutně odolný vůči vlhkosti a vysokým teplotám (až do 500° C). Má také nejvyšší možný stupeň lesku, kterého nelze dosáhnout žádnou jinou technologií.

 

U dýhovaných úprav jsou nanášeny 4 vrstvy akryluretanového transparentního laku ve vysokém lesku nebo matu. Zásadně nejsou používány vodou ředitelné laky.

 

 

 

 

Fotospektrometr

 

Pro kontrolu a měření barevného vzhledu lakovaných dílců se používá kvalitní přenosný spektrometr s 3D zaměřením, který dokáže přesně a správně měřit barvu předmětů nejrozmanitějších velikostí, tvarů a povrchů. Díky tomu je možné vyrobit nábytek ve stejném barevném odstínu i po letech.

 

7vrstvý lak PREMIUM

 

Technologie zpracování dýhy

 

Dvířka nábytku HANÁK PREMIUM jsou vyráběna z MDF s emisní třídou E1LE a certifikací CARB Phase 2, což znamená, že jsou vyrobena z čistě rostlého dřeva bez použití recyklátů. Díky tomu je garantována zdravotní nezávadnost výrobků.

 

 

Dýha PREMIUM

 

Technologie tvarového lisování

 

Pomocí tvarového lisování jsou vyráběny kulaté a zaoblené profily ve špičkové kvalitě. HANÁK NÁBYTEK má svou vlastní výrobu kvalitních dýhovaných kulatých prvků, zejména pro kuchyňské linky a obývací pokoje v rustikálním stylu.

 

Technologie obalování

 

Tato technologie se týká především výroby profilu dvířek pro klasické (rustikální) kuchyně, věncové okrasné lišty a také pro zárubně interiérových dveří. Jedná se o obalení základu z MDF desky speciálně upravenou dýhou.

 

 

Technologie voštinových desek

 

Tato technologie je používána pro výrobu zesílených odlehčených konstrukčních prvků. Samotný voštinový výrobek se skládá z masivního rámu z eurohranolu, do kterého se vkládá voštinový papír, na který je následně zalisován oboustranně plášť minimální tloušťky 6 mm (konkurenční výhoda, většina výrobců nabízí tloušťku pouze 3 mm). Tento výrobek se olepuje polyuretanovým lepidlem a následně dokončujeme dýhováním nebo lakováním do vysokého lesku. Díky těmto atributům je konstrukce vysoce pevná a stálotvará.

 

 

Technologie membránového lisování dýhy a fólií

 

Technologie se používá pro výrobu kuchyňských dvířek na vakuových lisech, kde dochází k tvarovému lisování dýhou nebo fólií. Jsou používány dvoukomponentní lepidla (lepidlo+tužidlo), čímž je dosaženo vyšší mechanické i tepelné odolnosti (80-90°).

 

 

kontaktuje nás

Plánujete vybavení vašeho interiéru novým nábytkem nebo sníte o nové kuchyni? Pokud ano, kontaktujte našeho projektanta a domluvte si osobní schůzku.

Dobrovského 1157/25

Olomouc, 779 00

A H

info@hanak-olomouc.cz

+420 585 204 566

Hanák Olomouc

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

t
m g

 

Všechna práva vyhrazena © www.hanak-interier.cz